جدول کامل زمانبدی مسابقات جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

مجله اینترنتی دلخوشی: زمانبندی و برنامه کامل مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از طرف فیفا اعلام شد. مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با میزبانی کشور روسیه، از تاریخ ۲۴ خرداد ۹۷ آغاز می شود و تا تاریخ ۲۴ تیر ۹۷ ادامه پیدا می کند. دیدار افتتاحیه مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روز ۲۴ خرداد ۹۷ با بازی تیم های روسیه و عربستان در ورزشگاه لوژنیکی، برگزار خواهد شد.

مسابقات جام جهانی، بازی های جام جهانی روسیه


برای مشاهده نتایج کامل مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روی لینک

جدول کامل نتایج مسابقات جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ ،

کلیک کنید.


گروهبندی تیم های مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه:

 

گروهبندی تیم های مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
گروه A گروه B گروه C
روسیه rus پرتغال  por فرانسه  fra
عربستان  ksa اسپانیا  esp استرالیا  aus
مصر  egy مراکش  mar پرو  per
اروگوئه  uru ایران  irn دانمارک  den

 

گروهبندی تیم های مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
گروه D گروه E گروه F
آرژانتین  arg برزیل  bra آلمان  ger
ایسلند  isl کاستاریکا  crc مکزیک  mex
کرواسی  cro سوئیس  sui سوئد  swe
نیجریه  nga صربستان  srb کره جنوبی

 

 

گروهبندی تیم های مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
گروه G گروه H
بلژیک  bel لهستان  pol
تونس  tun کلمبیا  col
پاناما  pan ژاپن  jpn
انگلیس  eng سنگال  sen

 

جدول زمانبدی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ :

 

گروه تیم ها روز تاریخ ساعت ورزشگاه
۱ A روسیه

عربستان

پنجشنبه ۲۴خرداد ۱۹:۳۰ لوژنیکی مسکو
۲ A مصر

اروگوئه

جمعه ۲۵خرداد ۱۶:۳۰ آره‌نا اکاترینبورگ
۳ B مراکش

ایران

جمعه ۲۵خرداد ۱۹:۳۰ سن پترزبورگ
۴ B پرتغال

اسپانیا

جمعه ۲۵خرداد ۲۲:۳۰ فیشت
۵ C فرانسه

استرالیا

شنبه ۲۶خرداد ۱۴:۳۰ کازان آره‌نا
۶ D آرژانتین

ایسلند

شنبه ۲۶خرداد ۱۷:۳۰ اسپارتاک مسکو
۷ C پرو

دانمارک

شنبه ۲۶خرداد ۲۰:۳۰ موردویا آره‌نا
۸ D کرواسی

نیجریه

شنبه ۲۶خرداد ۲۳:۳۰ کالینینگراد
۹ E کاستاریکا

صربستان

یکشنبه ۲۷خرداد ۱۶:۳۰ سامارا آره‌نا
۱۰ F آلمان

مکزیک

یکشنبه ۲۷خرداد ۱۹:۳۰ لوژنیکی مسکو
۱۱ E برزیل

سوئیس

یکشنبه ۲۷خرداد ۲۲:۳۰ روستوف آره‌نا
۱۲ F سوئد

کره جنوبی

دوشنبه ۲۸خرداد ۱۶:۳۰ نیژنی نووگورود
۱۳ G بلژیک

پاناما

دوشنبه ۲۸خرداد ۱۹:۳۰ فیشت
۱۴ G تونس

انگلیس

دوشنبه ۲۸خرداد ۲۲:۳۰ وولگوگارد آره‌نا
۱۵ H کلمبیا

ژاپن

سه شنبه ۲۹خرداد ۱۶:۳۰ موردویا آره‌نا
۱۶ H لهستان

سنگال

سه شنبه ۲۹خرداد ۱۹:۳۰ اسپارتاک مسکو
۱۷ A روسیه

مصر

سه شنبه ۲۹خرداد ۲۲:۳۰ سن پترزبورگ
۱۸ B پرتغال

مراکش

چهارشنبه ۳۰خرداد ۱۶:۳۰ لوژنیکی مسکو
۱۹ A اروگوئه

عربستان

چهارشنبه ۳۰خرداد ۱۹:۳۰ روستوف آره‌نا
۲۰ B ایران

اسپانیا

چهارشنبه ۳۰خرداد ۲۲:۳۰ کازان آره‌نا
۲۱ C دانمارک

استرالیا

پنجشنبه ۳۱خرداد ۱۶:۳۰ سامارا آره‌نا
۲۲ C فرانسه

پرو

پنجشنبه ۳۱خرداد ۱۹:۳۰ آره‌نا اکاترینبورگ
۲۳ D آرژانتین

کرواسی

پنجشنبه ۳۱خرداد ۲۲:۳۰ نیژنی نووگورود
۲۴ E برزیل

کاستاریکا

جمعه ۱ تیر ۱۶:۳۰ سن پترزبورگ
۲۵ D نیجریه

ایسلند

جمعه ۱ تیر ۱۹:۳۰ وولگوگارد آره‌نا
۲۶ E صربستان-سوئیس جمعه ۱ تیر ۲۲:۳۰ کالینینگراد
۲۷ G بلژیک-تونس شنبه ۲ تیر ۱۶:۳۰ اسپارتاک مسکو
۲۸ F کره جنوبی

مکزیک

شنبه ۲ تیر ۱۹:۳۰ روستوف آره‌نا
۲۹ F آلمان

سوئد

شنبه ۲ تیر ۲۲:۳۰ فیشت
۳۰ G انگلیس

پاناما

یکشنبه ۳ تیر ۱۶:۳۰ نیژنی نووگورود
۳۱ H ژاپن

سنگال

یکشنبه ۳ تیر ۱۹:۳۰ آره‌نا اکاترینبورگ
۳۲ H لهستان

کلمبیا

یکشنبه ۳ تیر ۲۲:۳۰ کازان آره‌نا
۳۳ A اروگوئه

روسیه

دوشنبه ۴ تیر ۱۸:۳۰ سامارا آره‌نا
۳۴ A عربستان

مصر

دوشبنه ۴ تیر ۱۸:۳۰ وولگوگارد آره‌نا
۳۵ B اسپانیا

مراکش

دوشنبه ۴ تیر ۲۲:۳۰ کالینینگراد
۳۶ B ایران

پرتغال

دوشنبه ۴ تیر ۲۲:۳۰ موردویا آره‌نا
۳۷ C استرالیا

پرو

سه شنبه ۵ تیر ۱۸:۳۰ فیشت
۳۸ C دانمارک

فرانسه

سه شنبه ۵ تیر ۱۸:۳۰ لوژنیکی مسکو
۳۹ D نیجریه

آرژانتین

سه شنبه ۵ تیر ۲۲:۳۰ سن پترزبورگ
۴۰ D ایسلند

کرواسی

سه شنبه ۵ تیر ۲۲:۳۰ روستوف آره‌نا
۴۱ F کره جنوبی

آلمان

چهارشنبه ۶ تیر ۱۸:۳۰ کازان آره‌نا
۴۲ F مکزیک

سوئد

چهارشنبه ۶ تیر ۱۸:۳۰ آره‌نا اکاترینبورگ
۴۳ E صربستان

برزیل

چهارشنبه ۶ تیر ۲۲:۳۰ اسپارتاک مسکو
۴۴ E سوئیس

کاستاریکا

چهارشنبه ۶ تیر ۲۲:۳۰ نیژنی نووگورود
۴۵ H ژاپن

لهستان

پنجشنبه ۷ تیر ۱۸:۳۰ وولگوگارد آره‌نا
۴۶ H سنگال

کلمبیا

پنجشنبه ۷ تیر ۱۸:۳۰ سامارا آره‌نا
۴۷ G پاناما

تونس

پنجشنبه ۷ تیر ۲۲:۳۰ موردویا آره‌نا
۴۸ G انگلیس

بلژیک

پنجشنبه ۷ تیر ۲۲:۳۰ کالینینگراد

 

 

 

 

بازی های مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸

تیم ها روز تاریخ ساعت استادیوم
۴۹ ۱C – ۲D شنبه ۹ تیر ۱۸:۳۰ کازان آره‌نا
۵۰ ۱A – ۲B شنبه ۹ تیر ۲۲:۳۰ فیشت
۵۱ ۱B – ۲A یکشنبه ۱۰ تیر ۱۸:۳۰ لوژنیکی مسکو
۵۲ ۱D – ۲C یکشنبه ۱۰ تیر ۲۲:۳۰ نیژنی نووگورود
۵۳ ۱E – ۲F دوشنبه ۱۱ تیر ۱۸:۳۰ سامارا آره‌نا
۵۴ ۱G – ۲H دوشنبه ۱۱ تیر ۲۲:۳۰ روستوف آره‌نا
۵۵ ۱F – ۲E سه شنبه ۱۲ تیر ۱۸:۳۰ سن پترزبورگ
۵۶ ۱H – ۲G سه شنبه ۱۲ تیر ۲۲:۳۰ اسپارتاک مسکو

 

بازی های مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸

تیم ها روز تاریخ ساعت استادیوم
۵۷ برنده ۱C- 2D

برنده ۱A – ۲B

جمعه ۱۵ تیر ۱۸:۳۰ نیژنی نووگورود
۵۸ برنده ۱E – ۲F

برنده ۱G – ۲H

جمعه ۱۵ تیر ۲۲:۳۰ کازان آره‌نا
۵۹ برنده ۱F – ۲E

برنده ۱H – ۲G

شنبه ۱۶ تیر ۱۸:۳۰ سامارا آره‌نا
۶۰ برنده ۱B – ۲A

برنده ۱D – ۲C

شنبه ۱۶ تیر ۲۲:۳۰ فیشت

 

بازی های مرحله یک دوم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸

تیم ها روز تاریخ ساعت استادیوم
۶۱ برنده بازی ۵۷

برنده بازی ۵۸

سه شنبه ۱۹ تیر ۱۸:۳۰ سامارا آره‌نا
۶۲ برنده بازی ۵۹

برنده بازی ۶۰

چهارشنبه ۲۰ تیر ۲۲:۳۰ لوژنیکی مسکو

 

 

بازی های مرحله رده بندی جام جهانی ۲۰۱۸

تیم ها روز تاریخ ساعت استادیوم
۶۳ بازنده بازی ۶۱

بازنده بازی ۶۲

شنبه ۲۳ تیر ۱۸:۳۰ سن پترزبورگ

 

 

بازی فینال جام جهانی ۲۰۱۸

تیم ها روز تاریخ ساعت استادیوم
۶۴ برنده بازی ۶۱

برنده بازی ۶۲

یکشنبه ۲۴ تیر ۱۹:۳۰ لوژنیکی مسکو

 

 

اختصاصی مجله اینترنتی دلخوشی