۶ ماده غذایی شگفت انگیز که میل جنسی شما را بهبود می دهد!

0 465

مجله اینترنتی دلخوشی: برای زوجین در یک رابطه ، روابط فیزیکی احساسی راهی برای بیان و بالابردن میزان عشق دو طرفه است. روش برخورد شما با شریک زندگیتان هر چه که باشد، مثل یک آغوش کوچک، یک بوسه کوچک، حتی طرز نگاه شما به چشمان عشقتان، انجام تمامی این کارها تفاوت هایی را درکیفیت روابط عاشقانه و جنسی زوجین ایجاد می کند.

روابط زناشویی، هورمون های جنسی

اگر شما فکر می کنید که میزان صمیمیت و روابط فیزیکی احساسی شما در رابطه جنسی تان به طور قابل توجهی در حال سقوط است، و نیاز مبرمی به افزایش آن دارید، برخی مواد غذایی وجود دارند که می توانند راه حلی برای افزایش آن باشند. برخی غذاهای خاص می توانند به شما در بهبود و افزایش جنبه های فیزیکی روابطتان در یک زندگی عاشقانه کمک کنند.

 

با خوردن بادام عشق خود را به شریک زندگیتان بالا ببرید.

روابط زناشویی، هورمون های جنسی

بادام یک منبع غذایی عالی برای افزایش اسیدهای چرب ضروری در بدن است. این اسیدهای چرب در بدن مسئول تولید چندین هورمون مهم می باشند که بدن مردان برای تحریک و بهبود عشق ورزی به آنها نیازمند است. همچنین، عطر بادام، در برانگیختن شور و هیجان در زنان کمک می کند. بنابراین، به رژیم غذایی روزانه تان ، بادام خام بدون نمک و شیرینی اضافه کنید.

 

انجیر بخورید تا میزان استقامت و توان جنسی خود را بالا ببرید.

روابط زناشویی، هورمون های جنسی

وقتی در روابط جنسی، غرق در عشق ورزی با شریک زندگیتان هستید، آرزو می کنید تا برای ادامه رابطه، توان و استقامت جنسی بیشتری داشته باشید. انجیر حاوی اسیدهای آمینه است، که برای لذت بردن فیزیکی در رابطه، میزان توانایی بدن را بهبود می بخشد، همچنین مصرف انجیر میزان اشتیاق و ولع شریک زندگیتان را افزایش می دهد. علاوه بر این، شکل این میوه آبدار و شیرین کاملا هوس انگیز است.

 

خوردن کرفس را امتحان کنید.

روابط زناشویی، هورمون های جنسی

اگر می خواهید انگیزه تان در طول مقاربت جنسی بالا برود، باید خوردن کرفس را امتحان کنید. کرفس حاوی آندروژن است. آندروژن یک هورمون بی بو است که از طریق تعریق بدن مرد آزاد شده و باعث افزایش اشتیاق زنان در طول رابطه جنسی می شود. بنابراین، دفعه بعد که می خواهید همسر خود را تحریک کنید، سعی کنید مقداری کرفس بخورید. بهترین روش برای مصرف کرفس، خوردن آن به صورت خام دقیقا قبل از رفتن به تختخواب است.

 

خوردن آواکادو برای افزایش عشق بسیار خوب است.

روابط زناشویی، هورمون های جنسی

این میوه برای مردان و زنان به یک اندازه مفید است. آواکادو میزان پروتئین سیستم بدنتان را افزایش می دهد، بنابراین انرژی بیشتری به دست می آورید. همچنین آواکادو حاوی ویتامین B6 است که برای تولید هورمون های مردانه مفید است. آواکادو حاوی پتاسیم است که در تنظیم غده تیروئید در زنان کمک می کند. این دو عنصر (هورمون های مردانه و غده تیروئید)، در افزایش میل جنسی شریک زندگیتان نقش بسیار زیادی دارد.

 

خوردن سیر را فراموش نکنید.

روابط زناشویی، هورمون های جنسی

شاید تعجب کنید از اینکه بشنوید خوردن سیر خام که باعث بدبو شدن دهان شما می شود، ممکن است هیجان جنسی شریک زندگیتان را کم کند، اما گرمای موجود در این گیاه، برای تحول میل جنسی شما خوب است. همچنین سیر شامل آلیسین است. آلیسین یک ماده شیمیایی است که اجازه می دهد تا خون به اندام های جنسی جریان پیدا کند. آلیسین یک عنصر مهم برای درمان بسیاری از بیماری ها است. اما همیشه سعی کنید که سیر را در حد اعتدال مصرف کنید، تا بوی بد تنفس شما باعث خاتمه رابطه و دور شدن شریک جنسی تان نشود.

 

توت فرنگی و شکلات بخورید.

روابط زناشویی، هورمون های جنسی

این دو ماده غذایی حاوی موادی است که به عنوان داروی مقوی غریزه جنسی عمل می کند. توت فرنگی حاوی اسیدهای چرب ضروری می باشد که برای تحریک جنسی هم درزنان و هم در مردان مهم است. در حالیکه، کاکائوی موجود در شکلات، شامل یک ماده شیمیایی به نام فنیلتیلامین (phenylethylamine)، است که هیجان و میل جنسی را تحریک می کند. بنابراین مقداری توت فرنگی را داخل شکلات آب شده بزنید و به شریک جنسی تان بدهید تا میل کند، و با این کار زندگی عاشقانه خود را بهبود ببخشید.

 

بنابراین برای بهبود روابط زناشویی خود، این ۶ ماده غذایی را امتحان کنید.

: امتیاز کاربران
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

لطفا برای ارسال نظر خود از فرم زیر اقدام کنید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.