جنیفرلوپز با زندگی پرمشغله و دوقلوها، چطور می خوابد!

0 615

مجله اینترنتی دلخوشی: جنیفر لوپز می گوید: “فرزندانم می دانند که این وظیفه آنان است که به من اجازه دهند تا بخوابم و استراحت کنم “. هفت سال پیش، جنیفر لوپز و مارک آنتونی، شوهر سابق اش، به دنیا آمدن دوقلوهایشان، مکس و امی، را جشن گرفتند. اما جنیفر لوپز اجازه نداد که وظایف اش به عنوان یک مادر، او را از سوپراستار جهانی بودن، دور کند.

هالیوود، جنیفرلوپز

جنیفرلوپز، سوپر استار جهانی و دوقلوهایش

در حقیقت جنیفر لوپز زندگی اش را طوری تنظیم و هماهنگ کرده است که علی رغم سبک زندگی پرمشغله اش، هنوز هم بتواند به اندازه کافی و نیاز بخوابد و استراحت کند، و این را از وظایف فرزندانش می داند.

هالیوود، جنیفرلوپز

جنیفرلوپز در حال عکس گرفتن با قلوها

این سوپراستار جهانی ۴۶ ساله، می گوید: “من پرمشغله ام و فرزندانم این موضوع را می دانند. آنها می دانند که بخشی از وظایف آنها این است که به من کمک کنند تا بتوانم بخوابم و استراحت کنم”.

هالیوود، جنیفرلوپز

جنیفر لوپز و دوقلوهایش

او می گوید: “وقتی من در منزل در حال استراحت هستم، بچه ها کاملا ساکت و آرام هستند. روابط من و فرزندانم به این شکل است، مامان نیاز به خواب دارد. او دیشب تا دیرقت کار کرده است. ما یک تیم هستیم.”.

او همچنین می گوید: “مادر شدن، شما را قوی تر می کند و البته ملایم تر، خصوصا با خودتان- و این همه چیز را تغییر می دهد.”

هالیوود، جنیفرلوپز

جنیفرلوپز به گفته هایش ادامه می دهد که اگر خارج از خانه در حال کار کردن باشد، حتما در آن روز حتی برای مدت کوتاهی هم که شده زمانی را با دوقلوهایش سر می کند و کنار آنهاست، حتی شده به اندازه یک عکس گرفتن کنار دوقولوهایش در تخت خواب آنها، اما این کار را انجام می دهد.

هالیوود، جنیفرلوپز

: امتیاز کاربران
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

لطفا برای ارسال نظر خود از فرم زیر اقدام کنید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.