ناموفق ترین جراحی های زیبایی چهره های مشهور جهان

0 9,386

مجله اینترنتی دلخوشی: جراحی های زیبایی این روزها در تمام دنیا باب شده است. از افراد معمولی گرفته تا ستاره ها و بازیگران، به کمک جراحی های زیبایی تغییراتی را در چهره خود به وجود می آورند. اما همیشه هم این تغییرات خوشایند نیست. گاهی ریسک عمل جراحی زیبایی آنقدر زیاد است که شاید دیگر قابل برگشت نباشد. در این مطلب چند نمونه از افراد مشهوری را به شما نشان خواهیم داد که با جراحی زیبایی ناموفقی داشته اند.

۱- جاسلین ویلدر استین :

جاسلین ۴ میلیون دلار برای عمل های جراحی زیبایی خود هزینه کرد ولی در نهایت به این چهره درآمد.

جراحی زیبایی، جراحی بینی

۲- دوناتلا ورساچه :

ورساچه که از طراحان مد برند ورساچه است، با انجام عمل هایی از جمله کشیدن پوست، پروتز لب، و جراحی بینی، تغییرات نامطلوبی را در چهره خود ایجاد کرده است.

جراحی زیبایی، جراحی بینی

۳- هانگ میوکو:

هانگ میوکو مدل سابق کره ای است که بر اثر تزریق سیلیکون غیرمجاز به پوست خود که آن را از بازار سیاه تهیه کرده بود و سپس تزریق روغن خوراکی به پوستش، صورتش را دچار وضعیت ناگواری کرد، که حتی والدینش قادر به شناسایی وی نبودند. پزشکان پس از انجام ۱۰ عمل مقداری از این سیلیکون و روغن خوراکی را تخلیه کردند. اما چهره او بعد از جراحی هم کاملا بهبود نیافت.

جراحی زیبایی، جراحی بینی

جراحی زیبایی، جراحی بینی

۴- مایکل جکسون:

مایکل جکسون به دلیل بیماری برص (پیسی)، که در طی آن رنگدانه های پوست از بین می رود و بی رنگ می شود، مجبور بود صورت خود را آرایش کند که این آرایش ها باعث شد صورتش تا حدودی زنانه شود و این موضوع باعث به وجود آمدن شایعاتی شد. دوستان و همکاران جکسون معتقد بودند که او ۱۰ عمل جراحی زیبایی انجام داده است. و برخی جراحان معتقد بودند او در ناحیه پیشانی، لب، گونه و بینی جراحی زیبایی کرده است. ولی این شایعات به جز عمل جراحی بینی توسط جکسون و خانواده او رد شد.

جراحی زیبایی، جراحی بینی

۵- پریسیلا پریسلی:

پریسیلا پریسلی همسر الویس پریسلی، سلطان راک است که تا کنون عمل های زیبایی زیادی روی خود انجام داده است. چهره اولیه او بسیار جذاب بود که با عمل های زیبایی متعدد آن را از حالت طبیعی خارج کردو ظاهرش غیرطبیعی شد.

جراحی زیبایی، جراحی بینی

۶- بروس جنر:

بروس جنر که مبتلا به خوانش پریشی می باشد، جراحی های زیبایی بسیاری انجام داد و جذابیت خود را از دست داد. او پدر خوانده کیم کارداشیان است و پس از جراحی های زیبایی در حال حاضر تغییر جنسیت نیز داده است.

جراحی زیبایی، جراحی بینی

۷- میشل رومانینی:

او یکی از شخصیت های مشهور ایتالیایی است که قربانی جراحی های بی رویه شده است و خود را شبیه چهره های بدجنس و ترسناک کارتنی کرده است.

جراحی زیبایی، جراحی بینی

۸- جک استالونه:

این بانو مادر سیلوستر استالونه، کشتی کج گیر معروف آمریکایی است و جراحی های زیبایی ناموفقی را تجربه کرده است.

جراحی زیبایی، جراحی بینی

: امتیاز کاربران
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

لطفا برای ارسال نظر خود از فرم زیر اقدام کنید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.