آموزش ساخت سبد گیفت شب یلدا طرح انار و هندوانه

0 1,262

مجله اینترنتی دلخوشی: یکی از کارهایی که انجامش به مناسبت شب یلدا بسیار زیباست، درست کردن هدیه های دست ساز ویژه شب یلدا و هدیه دادن اون به عزیزانمان است. همینطور در کشور ما رسم بر این است که در این شب زیبا، خانوادۀ داماد هدیه هایی را برای عروس تهیه و تزیین می کنند و به منزل عروس خانم می برند. سبد گیفت شب یلدا می تواند یکی از این هدیه های زیبا باشد. این گیفت ها میتونه شامل تاپرها، تل و گل سر، هدبند، کیف و پابند و پاپوش و انواع مختلف تزیینات با طرح های یلدایی که معمولا انار و هندوانه هستند باشه. البته می تونید خلاقیت به خرج بدید و این تزیینات رو با طرح های ابتکاری هم آماده کنید که به شب یلدا مرتبط باشه.

گیفت شب یلدا

اما مساله ای که وجود داره سازمان دهی و مرتب کردن هدیه هاست. برای سازماندهی این هدیه ها یلدا بهتره یک سبد مخصوص گیفت تهیه کنید و اون رو با روبان و برچسب و وسایل تزیینی دیگه تزیین کنید و هدیه ها یا همون گیفت های یلدایی را درون اون قرار بدید.

به عنوان مثال اگر هدیه های شما از نوع تاپر یلدایی هستند، یک سبد و تعدادی اسفنج مخصوص گل از گل فروشی تهیه کنید. اسفنج ها رو درون سبد مرتب بچینید و اونها رو با یک پارچۀ توری قرمز یا سبز بپوشونید. سپس تاپرها رو در اسفنج ها با ترتیب دلخواه قرار بدید.

آموزش ساخت سبد گیف شب یلدا طرح انار و هندوانه

در اینجا یک سبد گیفت شب یلدا با تاپرهای زیبا ارائه شده که آموزش کامل و تصویری انواع این تاپرهای زیبا را می توانید در لینک های زیر یاد بگیرید و یک سبد هدیه ویژه شب یلدا درست کنید و به عزیزان خود هدیه بدهید.

تاپر هندوانه و انار شب یلدا

آموزش گیفت شب یلدا تاپر نمدی طرح انار

آموزش گیفت شب یلدا تاپر نمدی طرح هندوانه

همینطور برای تهیۀ سبد گیفت برای عروس و داماد می توانید دسته های سبد و اطراف سبد را با تور سبز و قرمز تزیین کنید و تاپرهایی به شکل عروس و داماد که دارای طرح انار و یا هندوانه هستند بسازید. همینطور تاپرهایی با طرح لب، کراوات، پاپیون، دست های عروس و داماد که حلقه دارند، قرآن و غیره که مرتبط به لوازم عروس و داماد هستند به آنها اضافه کنید و با این هدایای زیبا خاطرات خوشی را برای عروس و داماد بیافرینید.

آموزش هنری اختصاصی مجله اینترنتی دلخوشی

: امتیاز کاربران
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

لطفا برای ارسال نظر خود از فرم زیر اقدام کنید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.